Trommeslagervej 20, 4660 Store Heddinge
webmaster.stevnsrideklub@gmail.com

Super aftale med HF-butikken

Super aftale med HF-butikken

Vi har netop underskrevet en sponsoraftale med HF-Butikken i Hårlev. Denne sponsoraftale kommer alle vores medlemmer til gode!

Aftalen træder i kraft fra 1. juli 2021. Det betyder at alle vores medlemmer får 10% rabat på deres køb i HF-butikken, dog gælder det ikke gas, brændsel, gavekort, fragt og bi-udstyr, men alt andet i butikken. Hver gang du som medlem handler i HF-butikken, støtter du faktisk også Stevns Rideklub, for klubben får 2% af det samlet køb, som vores medlemmer foretager. Det vil sige, at vi for flere midler til at lave forbedringer i klubben, til stævner og arrangementer.Kunne du også tænke dig at blive medlem af Stevns Rideklub så send os en mail på kasserer.stevnsrideklub@gmail.com